LMF100CIWM
pregled izdelka
Številka dela: LMF100CIWM
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC FILTER DUAL SWITCH CAP 20SOIC
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije LMF100CIWM
Številka dela LMF100CIWM Proizvajalec N/A
Količina na voljo 4685 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4 V ~ 15 V Paket naprave za dobavitelja 20-SOIC
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Število filtrov 2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2A (4 Weeks)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca - Cutoff ali Center 100kHz