LM5101CSDX
pregled izdelka
Številka dela: LM5101CSDX
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC DVR HALF BRIDG 100V 1A 10WSON
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije LM5101CSDX
Številka dela LM5101CSDX Proizvajalec N/A
Opis IC DVR HALF BRIDG 100V 1A 10WSON Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 3269 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 9 V ~ 14 V Paket naprave za dobavitelja 10-WSON (4x4)
Serija - Čas vzpona / padca (vrsta) 990ns, 715ns
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 10-WDFN Exposed Pad
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Število voznikov 2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Logična napetost - VIL, VIH 2.3V, - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vrsta vnosa Non-Inverting Visoka stranska napetost - maksimalna (Bootstrap) 118V
Vrsta vrat N-Channel MOSFET Pogonska konfiguracija Half-Bridge
natančen opis Half-Bridge Gate Driver IC Non-Inverting 10-WSON (4x4) Trenutna - Peak izhod (vir, potop) 1A, 1A