LM5101CSD
pregled izdelka
Številka dela: LM5101CSD
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC DRVR HALF BRDG 100V 1A 10WSON
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije LM5101CSD
Številka dela LM5101CSD Proizvajalec N/A
Opis IC DRVR HALF BRDG 100V 1A 10WSON Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 3933 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 9 V ~ 14 V Paket naprave za dobavitelja 10-WSON (4x4)
Serija - Čas vzpona / padca (vrsta) 990ns, 715ns
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 10-WDFN Exposed Pad
Druga imena LM5101CSDTR delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Število voznikov 2 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Logična napetost - VIL, VIH 2.3V, -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vrsta vnosa Non-Inverting
Visoka stranska napetost - maksimalna (Bootstrap) 118V Vrsta vrat N-Channel MOSFET
Trenutna - Peak izhod (vir, potop) 1A, 1A Vrsta kanala Independent