LM5101CSD/NOPB
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LM5101CSD/NOPB
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC DRVR HALF BRDG 100V 1A 10WSON
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM5101CSD/NOPB
Številka dela LM5101CSD/NOPB Proizvajalec N/A
Opis IC DRVR HALF BRDG 100V 1A 10WSON Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 76860 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 9 V ~ 14 V Paket naprave za dobavitelja 10-WSON (4x4)
Serija - Čas vzpona / padca (vrsta) 990ns, 715ns
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 10-WDFN Exposed Pad
Druga imena LM5101CSD/NOPBTR
LM5101CSDNOPB
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Število voznikov 2 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Logična napetost - VIL, VIH 2.3V, -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Non-Inverting
Visoka stranska napetost - maksimalna (Bootstrap) 118V Vrsta vrat N-Channel MOSFET
Trenutna - Peak izhod (vir, potop) 1A, 1A Vrsta kanala Independent
Številka osnovnega dela LM5101
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LM5101CSD
LM5101CSD
Proizvajalci: N/A
Opis: IC DRVR HALF BRDG 100V 1A 10WSON