LM43603PWPEVM
pregled izdelka
Številka dela: LM43603PWPEVM
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka EVAL BOARD BUCK REG LM43603
Podatkovni listi:
Status RoHs Se ne uporablja / se ne uporablja
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM43603PWPEVM
Številka dela LM43603PWPEVM Proizvajalec N/A
Opis EVAL BOARD BUCK REG LM43603 Status svobodnega statusa / RoHS Se ne uporablja / se ne uporablja
Količina na voljo 3018 pcs Podatkovni list
Napetost - izhod 3.3V Napetost - Vhod 3.5 V ~ 36 V
Uporabljena IC / del LM43603 Priložena vsebina Board(s)
Serija SIMPLE SWITCHER® Topologija regulatorja Buck
Izhodi in tipi 1, Non-Isolated Druga imena 296-37858
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Glavni namen DC/DC, Step Down
Status svobodnega statusa / RoHS Not applicable / Not applicable Frekvenca - preklop 500kHz
natančen opis LM43603 SIMPLE SWITCHER® DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board Trenutni - izhod 3A