LM4431M3-2.5
pregled izdelka
Številka dela: LM4431M3-2.5
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM4431M3-2.5
Številka dela LM4431M3-2.5 Proizvajalec N/A
Opis IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 172098 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V Napetost - Vhod -
Toleranca ±2% Temperaturni koeficient 30ppm/°C Typical
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-3 Serija -
Referenčni tip Shunt Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Vrsta izhoda Fixed
Druga imena LM4431M3-2.5TR delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Hrup - 10Hz do 10kHz 35µVrms Hrup - od 0.1Hz do 10Hz -
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis Shunt Voltage Reference IC ±2% 15mA SOT-23-3
Trenutni - dobava - Trenutni - izhod 15mA