LM43603DSUR
pregled izdelka
Številka dela: LM43603DSUR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka 3.5V TO 36V, 2A SYNCHRONOUS STEP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM43603DSUR
Številka dela LM43603DSUR Proizvajalec N/A
Opis 3.5V TO 36V, 2A SYNCHRONOUS STEP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 35597 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 1V Voltage - Output (Max) 28V
Napetost - Vhod (Min) 3.5V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Topologija Buck Sinhronski usmerjevalnik Yes
Paket naprave za dobavitelja 16-SON (5.1x4.1) Serija SIMPLE SWITCHER®
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 16-VFDFN Exposed Pad
Vrsta izhoda Adjustable Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Število izhodov 1
Tip montaže Surface Mount Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Funkcija Step-Down Frekvenca - preklop 200kHz ~ 2.2MHz
natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 1V 1 Output 3A 16-VFDFN Exposed Pad Trenutni - izhod 3A