LM4250CN
pregled izdelka
Številka dela: LM4250CN
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC OPAMP GP 250KHZ 8DIP
  • Sporočilo
Specifikacije LM4250CN
Številka dela LM4250CN Proizvajalec N/A
Opis IC OPAMP GP 250KHZ 8DIP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 3746 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba, enojna / dvojna (±) ±1 V ~ 18 V Napetost - vhodni odmik 6mV
Paket naprave za dobavitelja 8-PDIP Ubi stopnja -
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer 8-DIP (0.300", 7.62mm) Vrsta izhoda -
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Gain Bandwidth Product 250kHz