LM4250CMX
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LM4250CMX
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC OPAMP GP 250KHZ 8SOIC
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije LM4250CMX
Številka dela LM4250CMX Proizvajalec N/A
Opis IC OPAMP GP 250KHZ 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6371 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba, enojna / dvojna (±) ±1 V ~ 18 V Napetost - vhodni odmik 6mV
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Ubi stopnja -
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Vrsta izhoda -
Druga imena LM4250CMXTR delovna temperatura 0°C ~ 70°C
Število vezij 1 Tip montaže Surface Mount
Gain Bandwidth Product 250kHz natančen opis General Purpose Amplifier 1 Circuit 8-SOIC
Trenutni - dobava 100µA Trenutne - vstopne pristranskosti 75nA
Številka osnovnega dela LM4250 Vrsta ojačevalnika General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LM4250CN
LM4250CN
Proizvajalci: N/A
Opis: IC OPAMP GP 250KHZ 8DIP
Na zalogi: 3746 pcs
Prenesi:
RFQ
LM4250CMX/NOPB
LM4250CMX/NOPB
Proizvajalci: N/A
Opis: IC OPAMP GP 250KHZ 8SOIC
Na zalogi: 59664 pcs
Prenesi:
RFQ
LM4308SQ/NOPB
LM4308SQ/NOPB
Opis: IC CPU DISPLAT 18BIT 40WQFN
LM41CIMTX/NOPB
LM41CIMTX/NOPB
Opis: IC HARDWARE MONITOR 14-TSSOP
LM4250C MDA
LM4250C MDA
Opis: IC OP AMP GP 250KHZ DIESALE
LM4250CM
LM4250CM
Opis: IC OPAMP GP 250KHZ 8SOIC