LM4250CM
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LM4250CM
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC OPAMP GP 250KHZ 8SOIC
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije LM4250CM
Številka dela LM4250CM Proizvajalec N/A
Opis IC OPAMP GP 250KHZ 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6493 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba, enojna / dvojna (±) ±1 V ~ 18 V Napetost - vhodni odmik 6mV
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Ubi stopnja -
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Vrsta izhoda -
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Število vezij 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Gain Bandwidth Product 250kHz
natančen opis General Purpose Amplifier 1 Circuit 8-SOIC Trenutni - dobava 100µA
Trenutne - vstopne pristranskosti 75nA Številka osnovnega dela LM4250
Vrsta ojačevalnika General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LM4250CN/NOPB
LM4250CN/NOPB
Proizvajalci: N/A
Opis: IC OPAMP GP 250KHZ 8DIP
Na zalogi: 4068 pcs
Prenesi:
RFQ
LM4250CMX
LM4250CMX
Proizvajalci: N/A
Opis: IC OPAMP GP 250KHZ 8SOIC
Na zalogi: 6371 pcs
Prenesi:
RFQ
LM4250C MDA
LM4250C MDA
Opis: IC OP AMP GP 250KHZ DIESALE
LM4140CCMX-2.5/NOPB
LM4140CCMX-2.5/NOPB
Opis: IC VREF SERIES 2.5V 8SOIC
LM4250CN
LM4250CN
Opis: IC OPAMP GP 250KHZ 8DIP
LM4250CMX/NOPB
LM4250CMX/NOPB
Opis: IC OPAMP GP 250KHZ 8SOIC
LM41CIMTX/NOPB
LM41CIMTX/NOPB
Opis: IC HARDWARE MONITOR 14-TSSOP
LM4140CCMX-4.1
LM4140CCMX-4.1
Opis: IC VREF SERIES 4.096V 8SOIC
LM4250CM/NOPB
LM4250CM/NOPB
Opis: IC OPAMP GP 250KHZ 8SOIC