LM2676S-12
pregled izdelka
Številka dela: LM2676S-12
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG BUCK 12V 3A TO263-7
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
135 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM2676S-12
Številka dela LM2676S-12 Proizvajalec N/A
Opis IC REG BUCK 12V 3A TO263-7 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 23178 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 12V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (Min) 8V Napetost - Vhod (maks.) 40V
Topologija Buck Sinhronski usmerjevalnik No
Paket naprave za dobavitelja DDPAK/TO-263-7 Serija SIMPLE SWITCHER®
Pakiranje Tube Paket / primer TO-263-8, D²Pak (7 Leads + Tab), TO-263CA
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Število izhodov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Funkcija Step-Down
Frekvenca - preklop 260kHz natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 3A TO-263-8, D²Pak (7 Leads + Tab), TO-263CA
Trenutni - izhod 3A Številka osnovnega dela LM2676