LM2676S-3.3
pregled izdelka
Številka dela: LM2676S-3.3
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG BUCK 3.3V 3A TO263-7
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
45 pcs
135 pcs
540 pcs
1035 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM2676S-3.3
Številka dela LM2676S-3.3 Proizvajalec N/A
Opis IC REG BUCK 3.3V 3A TO263-7 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 17232 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (Min) 8V Napetost - Vhod (maks.) 40V
Topologija Buck Sinhronski usmerjevalnik No
Paket naprave za dobavitelja DDPAK/TO-263-7 Serija SIMPLE SWITCHER®
Pakiranje Tube Paket / primer TO-263-8, D²Pak (7 Leads + Tab), TO-263CA
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 296-37723-5
LM2676S-3.3-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Funkcija Step-Down Frekvenca - preklop 260kHz
natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 3A TO-263-8, D²Pak (7 Leads + Tab), TO-263CA Trenutni - izhod 3A
Številka osnovnega dela LM2676
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LM2675N-ADJ/NOPB
LM2675N-ADJ/NOPB
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG BUCK ADJ 1A 8-DIP
Na zalogi: 24078 pcs
Prenesi:
RFQ
LM2676S-3.3/NOPB
LM2676S-3.3/NOPB
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG BUCK 3.3V 3A TO263-7