LM2675N-3.3
pregled izdelka
Številka dela: LM2675N-3.3
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG BUCK 3.3V 1A 8-DIP
  • Sporočilo
Specifikacije LM2675N-3.3
Številka dela LM2675N-3.3 Proizvajalec N/A
Opis IC REG BUCK 3.3V 1A 8-DIP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 4099 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (Min) 6.5V Napetost - Vhod (maks.) 40V
Topologija Buck Sinhronski usmerjevalnik No
Paket naprave za dobavitelja 8-PDIP Serija SIMPLE SWITCHER®
Pakiranje Tube Paket / primer 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Funkcija Step-Down
Frekvenca - preklop 260kHz natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 1A 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Trenutni - izhod 1A Številka osnovnega dela LM2675