CDC421125RGER
pregled izdelka
Številka dela: CDC421125RGER
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC CLOCK GENERATOR 125MHZ 24-QFN
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije CDC421125RGER
Številka dela CDC421125RGER Proizvajalec N/A
Opis IC CLOCK GENERATOR 125MHZ 24-QFN Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6586 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 3 V ~ 3.6 V Tip Clock Generator
Izhod LVPECL delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število vezij 1 Tip montaže Surface Mount
Vnos LVCMOS, Crystal Frekvenca - maks 125MHz