CDC421125RGET
pregled izdelka
Številka dela: CDC421125RGET
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC CLOCK GENERATOR 125MHZ 24-QFN
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije CDC421125RGET
Številka dela CDC421125RGET Proizvajalec N/A
Opis IC CLOCK GENERATOR 125MHZ 24-QFN Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6284 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 3 V ~ 3.6 V Tip Clock Generator
Izhod LVPECL Druga imena 296-21727-2
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število vezij 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vnos LVCMOS, Crystal
Frekvenca - maks 125MHz Razdelilnik / množitelj Yes/No