CDC421100RGETG4
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDC421100RGETG4
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC CLOCK GENERATOR 100MHZ 24-QFN
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije CDC421100RGETG4
Številka dela CDC421100RGETG4 Proizvajalec N/A
Opis IC CLOCK GENERATOR 100MHZ 24-QFN Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3176 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 3 V ~ 3.6 V Tip Clock Generator
Paket naprave za dobavitelja 24-VQFN (4x4) Serija -
Razmerje - Vhod: Izhod 1:1 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 24-VFQFN Exposed Pad PLL Yes
Izhod LVPECL delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število vezij 1 Tip montaže Surface Mount
Vnos LVCMOS, Crystal Frekvenca - maks 100MHz
Razdelilnik / množitelj Yes/No Diferencial - Vhod: Izhod No/Yes
Številka osnovnega dela CDC421100
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CDC421100RGET
CDC421100RGET
Proizvajalci: N/A
Opis: IC CLOCK GENERATOR 100MHZ 24-QFN