74AC11240PWR
pregled izdelka
Številka dela: 74AC11240PWR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC BUFFER INVERT 5.5V 24TSSOP
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije 74AC11240PWR
Številka dela 74AC11240PWR Proizvajalec N/A
Opis IC BUFFER INVERT 5.5V 24TSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 4286 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 3 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 24-TSSOP
Serija 74AC Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Vrsta izhoda 3-State
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število elementov 2
Število bitov na element 4 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta logike Buffer, Inverting
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vrsta vnosa -
natančen opis Buffer, Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 24-TSSOP Trenutna - izhodna visoka, nizka 24mA, 24mA