74AC11240NT
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 74AC11240NT
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC BUFFER INVERT 5.5V 24DIP
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije 74AC11240NT
Številka dela 74AC11240NT Proizvajalec N/A
Opis IC BUFFER INVERT 5.5V 24DIP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3779 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 3 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 24-PDIP
Serija 74AC Pakiranje Tube
Paket / primer 24-DIP (0.300", 7.62mm) Vrsta izhoda 3-State
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število elementov 2
Število bitov na element 4 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta logike Buffer, Inverting
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa -
natančen opis Buffer, Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 24-PDIP Trenutna - izhodna visoka, nizka 24mA, 24mA
Številka osnovnega dela 74AC11240
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
74AC11240NTG4
74AC11240NTG4
Proizvajalci: N/A
Opis: IC BUFFER INVERT 5.5V 24DIP