74AC11240PW
pregled izdelka
Številka dela: 74AC11240PW
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC BUFFER INVERT 5.5V 24TSSOP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
60 pcs
120 pcs
540 pcs
1020 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 74AC11240PW
Številka dela 74AC11240PW Proizvajalec N/A
Opis IC BUFFER INVERT 5.5V 24TSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 22630 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 3 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 24-TSSOP
Serija 74AC Pakiranje Tube
Paket / primer 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Vrsta izhoda 3-State
Druga imena 296-32795-5
74AC11240PW-ND
74AC11240PWE4
74AC11240PWE4-ND
74AC11240PWG4
74AC11240PWG4-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število elementov 2 Število bitov na element 4
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta logike Buffer, Inverting Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vrsta vnosa - natančen opis Buffer, Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 24-TSSOP
Trenutna - izhodna visoka, nizka 24mA, 24mA Številka osnovnega dela 74AC11240