SSHB21H-R15164
KEMETKEMET
SSHB21H-R15164 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SSHB21H-R15164
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CMC 16.4MH 1.5A 2LN TH
Podatkovni listi: 1.SSHB21H-R15164.pdf2.SSHB21H-R15164.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SSHB21H-R15164
Številka dela SSHB21H-R15164 Proizvajalec KEMET
Opis CMC 16.4MH 1.5A 2LN TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 33157 pcs Podatkovni list 1.SSHB21H-R15164.pdf2.SSHB21H-R15164.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 250V
Velikost / dimenzija 1.024" L x 0.906" W (26.00mm x 23.00mm) Serija SSHB21H
Ocene - Paket / primer Vertical, 4 PC Pin
Druga imena 399-17130 delovna temperatura -25°C ~ 120°C
Število linij 2 Tip montaže Through Hole
Induktivnost @ Frekvenca 16.4mH @ 10kHz Višina (maks.) 0.610" (15.50mm)
Vrsta filtra - Lastnosti -
natančen opis 16.4mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 1.5A DCR 310 mOhm DC Resistance (DCR) (Max) 310 mOhm
Trenutna ocena (maks.) 1.5A Odobritve -