SSHB21H-R051100
KEMETKEMET
SSHB21H-R051100 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SSHB21H-R051100
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CMC 110MH 500MA 2LN TH
Podatkovni listi: 1.SSHB21H-R051100.pdf2.SSHB21H-R051100.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SSHB21H-R051100
Številka dela SSHB21H-R051100 Proizvajalec KEMET
Opis CMC 110MH 500MA 2LN TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 33047 pcs Podatkovni list 1.SSHB21H-R051100.pdf2.SSHB21H-R051100.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 250V
Velikost / dimenzija 1.024" L x 0.906" W (26.00mm x 23.00mm) Serija SSHB21H
Ocene - Paket / primer Vertical, 4 PC Pin
Druga imena 399-17124 delovna temperatura -25°C ~ 120°C
Število linij 2 Tip montaže Through Hole
Induktivnost @ Frekvenca 110mH @ 10kHz Višina (maks.) 0.610" (15.50mm)
Vrsta filtra - Lastnosti -
natančen opis 110mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 500mA DCR 2.1 Ohm DC Resistance (DCR) (Max) 2.1 Ohm
Trenutna ocena (maks.) 500mA Odobritve -