SSHB21H-R18112
KEMETKEMET
SSHB21H-R18112 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SSHB21H-R18112
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CMC 11.2MH 1.8A 2LN TH
Podatkovni listi: 1.SSHB21H-R18112.pdf2.SSHB21H-R18112.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SSHB21H-R18112
Številka dela SSHB21H-R18112 Proizvajalec KEMET
Opis CMC 11.2MH 1.8A 2LN TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 31407 pcs Podatkovni list 1.SSHB21H-R18112.pdf2.SSHB21H-R18112.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 250V
Velikost / dimenzija 1.024" L x 0.906" W (26.00mm x 23.00mm) Serija SSHB21H
Ocene - Paket / primer Vertical, 4 PC Pin
Druga imena 399-17131 delovna temperatura -25°C ~ 120°C
Število linij 2 Tip montaže Through Hole
Induktivnost @ Frekvenca 11.2mH @ 10kHz Višina (maks.) 0.610" (15.50mm)
Vrsta filtra - Lastnosti -
natančen opis 11.2mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 1.8A DCR 220 mOhm DC Resistance (DCR) (Max) 220 mOhm
Trenutna ocena (maks.) 1.8A Odobritve -