7130LA55PDGI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
7130LA55PDGI Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 7130LA55PDGI
Proizvajalec / znamka: IDT (Integrated Device Technology)
Opis izdelka IC SRAM 8K PARALLEL 48DIP
Podatkovni listi: 7130LA55PDGI.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
105 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 7130LA55PDGI
Številka dela 7130LA55PDGI Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SRAM 8K PARALLEL 48DIP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 17196 pcs Podatkovni list 7130LA55PDGI.pdf
Čas cikla pisanja - 55ns Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V
Tehnologija SRAM - Dual Port, Asynchronous Paket naprave za dobavitelja 48-PDIP
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer 48-DIP (0.600", 15.24mm) Druga imena IDT7130LA55PDGI
IDT7130LA55PDGI-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Tip montaže Through Hole