7130LA55JI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 7130LA55JI
Proizvajalec / znamka: IDT (Integrated Device Technology)
Opis izdelka IC SRAM 8K PARALLEL 52PLCC
Podatkovni listi: 7130LA55JI.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije 7130LA55JI
Številka dela 7130LA55JI Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SRAM 8K PARALLEL 52PLCC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 4799 pcs Podatkovni list 7130LA55JI.pdf
Čas cikla pisanja - 55ns Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V
Tehnologija SRAM - Dual Port, Asynchronous Paket naprave za dobavitelja 52-PLCC (19.13x19.13)
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer 52-LCC (J-Lead) delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)