7130LA55P
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
7130LA55P Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 7130LA55P
Proizvajalec / znamka: IDT (Integrated Device Technology)
Opis izdelka IC SRAM 8K PARALLEL 48DIP
Podatkovni listi: 7130LA55P.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije 7130LA55P
Številka dela 7130LA55P Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SRAM 8K PARALLEL 48DIP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6867 pcs Podatkovni list 7130LA55P.pdf
Čas cikla pisanja - 55ns Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V
Tehnologija SRAM - Dual Port, Asynchronous Paket naprave za dobavitelja 48-PDIP
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer 48-DIP (0.600", 15.24mm) Druga imena IDT7130LA55P
IDT7130LA55P-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA) Tip montaže Through Hole