EADCS224GA2
pregled izdelka
Številka dela: EADCS224GA2
Proizvajalec / znamka: Everlight Electronics
Opis izdelka THRU-HOLE 7-SEGMENT GRN
Podatkovni listi: EADCS224GA2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
30 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EADCS224GA2
Številka dela EADCS224GA2 Proizvajalec Everlight Electronics
Opis THRU-HOLE 7-SEGMENT GRN Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 29288 pcs Podatkovni list EADCS224GA2.pdf
Valovna dolžina - vrh 575nm Napetost - naprej (Vf) (Typ) 2V
Velikost / dimenzija 2.744" H x 1.878" W x 0.472" D (69.70mm x 47.70mm x 12.00mm) Serija -
Odmik moči (maks.) 60mW Pakiranje Tube
Paket / primer 10-DIP (2.370", 60.10mm) Število znakov 1
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Ocena 12.5mcd
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta zaslona 7-Segment
Digit / alfa velikost 2.24" (56.90mm) natančen opis Character LED Display Module Yellow-Green 7-Segment 1 Character Common Anode 2V 20mA 2.744" H x 1.878" W x 0.472" D (69.70mm x 47.70mm x 12.00mm) 10-DIP (2.370", 60.10mm)
Tok - preskus 20mA Pogosto Pin Common Anode