EADCS056GA2
Everlight ElectronicsEverlight Electronics
Everlight Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EADCS056GA2
Proizvajalec / znamka: Everlight Electronics
Opis izdelka THRU-HOLE 7-SEGMENT GRN
Podatkovni listi: EADCS056GA2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
120 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EADCS056GA2
Številka dela EADCS056GA2 Proizvajalec Everlight Electronics
Opis THRU-HOLE 7-SEGMENT GRN Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 259648 pcs Podatkovni list EADCS056GA2.pdf
Valovna dolžina - vrh 575nm Napetost - naprej (Vf) (Typ) 2V
Velikost / dimenzija 0.748" H x 0.492" W x 0.315" D (19.00mm x 12.50mm x 8.00mm) Serija -
Odmik moči (maks.) 60mW Pakiranje Tube
Paket / primer 10-DIP (0.600", 15.24mm) Število znakov 1
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Ocena 4.5mcd
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta zaslona 7-Segment
Digit / alfa velikost 0.56" (14.22mm) natančen opis Character LED Display Module Yellow-Green 7-Segment 1 Character Common Anode 2V 20mA 0.748" H x 0.492" W x 0.315" D (19.00mm x 12.50mm x 8.00mm) 10-DIP (0.600", 15.24mm)
Tok - preskus 20mA Pogosto Pin Common Anode