EADCS030OA1
pregled izdelka
Številka dela: EADCS030OA1
Proizvajalec / znamka: Everlight Electronics
Opis izdelka THRU-HOLE 7-SEGMENT ORG
Podatkovni listi: EADCS030OA1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
78 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EADCS030OA1
Številka dela EADCS030OA1 Proizvajalec Everlight Electronics
Opis THRU-HOLE 7-SEGMENT ORG Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 171022 pcs Podatkovni list EADCS030OA1.pdf
Valovna dolžina - vrh 621nm Napetost - naprej (Vf) (Typ) 2V
Velikost / dimenzija 0.748" H x 0.398" W x 0.205" D (19.00mm x 10.10mm x 5.20mm) Serija -
Odmik moči (maks.) 60mW Pakiranje Tube
Paket / primer 14-DIP (0.300", 7.62mm), 10 Leads Število znakov 1
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Ocena 17.6mcd
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta zaslona 7-Segment
Digit / alfa velikost 0.30" (7.62mm) natančen opis Character LED Display Module Orange 7-Segment 1 Character Common Cathode 2V 20mA 0.748" H x 0.398" W x 0.205" D (19.00mm x 10.10mm x 5.20mm) 14-DIP (0.300", 7.62mm), 10 Leads
Tok - preskus 20mA Pogosto Pin Common Cathode