B82467G501M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B82467G501M
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FIXED IND 500NH 2.25A 30 MOHM
Podatkovni listi: B82467G501M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B82467G501M
Številka dela B82467G501M Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 500NH 2.25A 30 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3379 pcs Podatkovni list B82467G501M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.110" L x 0.102" W (2.80mm x 2.60mm)
Ščitenje Shielded Serija B82467G0
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 495-4050-2 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 500nH
Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 500nH Shielded Wirewound Inductor 2.25A 30 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 30 mOhm
Trenutna ocena 2.25A Tok - nasičenost 2A