B82467G332M
pregled izdelka
Številka dela: B82467G332M
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FIXED IND 3.3UH 930MA 165 MOHM
Podatkovni listi: B82467G332M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B82467G332M
Številka dela B82467G332M Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 3.3UH 930MA 165 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3082 pcs Podatkovni list B82467G332M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.110" L x 0.102" W (2.80mm x 2.60mm)
Ščitenje Shielded Serija B82467G0
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 495-4057-1 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 3.3µH
Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 3.3µH Shielded Wirewound Inductor 930mA 165 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 165 mOhm
Trenutna ocena 930mA Tok - nasičenost 775mA