B82467G472M
pregled izdelka
Številka dela: B82467G472M
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FIXED IND 4.7UH 800MA 215 MOHM
Podatkovni listi: B82467G472M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B82467G472M
Številka dela B82467G472M Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 4.7UH 800MA 215 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4517 pcs Podatkovni list B82467G472M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.110" L x 0.102" W (2.80mm x 2.60mm)
Ščitenje Shielded Serija B82467G0
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 495-2708-1 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 4.7µH
Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 800mA 215 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 215 mOhm
Trenutna ocena 800mA Tok - nasičenost 675mA