DT050TFT
DisplaytechDisplaytech
DT050TFT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DT050TFT
Proizvajalec / znamka: Displaytech
Opis izdelka LCD DISP TFT 5.0" 800X480
Podatkovni listi: 1.DT050TFT.pdf2.DT050TFT.pdf3.DT050TFT.pdf
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DT050TFT
Številka dela DT050TFT Proizvajalec Displaytech
Opis LCD DISP TFT 5.0" 800X480 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1866 pcs Podatkovni list 1.DT050TFT.pdf2.DT050TFT.pdf3.DT050TFT.pdf
Ogled območja 108.00mm W x 64.80mm H Zaslon na dotik -
Serija - Druga imena 1756-1011
Vmesnik Parallel, 24-Bit (RGB) Grafična barva Red, Green, Blue (RGB)
Dot Size - Dot Pixels 800 x 480
Dot Pitch - Vrsta zaslona TFT - Color
Način prikaza Transmissive Diagonalna velikost zaslona 5" (127.00mm)
natančen opis Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel, 24-Bit (RGB) 5" (127.00mm) 800 x 480 Osvetlitev ozadja LED