DT043BTFT
DisplaytechDisplaytech
DT043BTFT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DT043BTFT
Proizvajalec / znamka: Displaytech
Opis izdelka LCD DISP TFT 4.3" 480X272
Podatkovni listi: 1.DT043BTFT.pdf2.DT043BTFT.pdf3.DT043BTFT.pdf
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DT043BTFT
Številka dela DT043BTFT Proizvajalec Displaytech
Opis LCD DISP TFT 4.3" 480X272 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1846 pcs Podatkovni list 1.DT043BTFT.pdf2.DT043BTFT.pdf3.DT043BTFT.pdf
Ogled območja 95.04mm W x 53.86mm H Zaslon na dotik -
Serija - Druga imena 1756-1009
Vmesnik Parallel, 24-Bit (RGB) Grafična barva Red, Green, Blue (RGB)
Dot Size - Dot Pixels 480 x 272
Dot Pitch - Vrsta zaslona TFT - Color
Način prikaza Transmissive Diagonalna velikost zaslona 4.3" (109.22mm)
natančen opis Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel, 24-Bit (RGB) 4.3" (109.22mm) 480 x 272 Osvetlitev ozadja LED