DT043BTFT-PTS
DisplaytechDisplaytech
DT043BTFT-PTS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DT043BTFT-PTS
Proizvajalec / znamka: Displaytech
Opis izdelka LCD DISP TFT 4.3" 480X272
Podatkovni listi: DT043BTFT-PTS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DT043BTFT-PTS
Številka dela DT043BTFT-PTS Proizvajalec Displaytech
Opis LCD DISP TFT 4.3" 480X272 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1472 pcs Podatkovni list DT043BTFT-PTS.pdf
Ogled območja 95.04mm L x 53.86mm W Zaslon na dotik Capacitive
Serija - Druga imena 1756-1019
DT043BTFT-PTS
DT043BTFT-PTS-ND
Vmesnik Parallel, 24-Bit (RGB) Grafična barva Red, Green, Blue (RGB)
Dot Size - Dot Pixels 480 x 272
Dot Pitch - Vrsta zaslona TFT - Color
Način prikaza Transmissive Diagonalna velikost zaslona 4.3" (109.22mm)
natančen opis Capacitive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel, 24-Bit (RGB) 4.3" (109.22mm) 480 x 272 Osvetlitev ozadja LED
Barva ozadja -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DT040Z-4
DT040Z-4
Proizvajalci: Curtis Industries
Opis: AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 40W
Na zalogi: 2169 pcs
Prenesi: DT040Z-4.pdf
RFQ
DT040Z-6
DT040Z-6
Opis: AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 40W
Na zalogi: 2031 pcs
Prenesi: DT040Z-6.pdf
RFQ
DT043BTFT
DT043BTFT
Proizvajalci: Displaytech
Opis: LCD DISP TFT 4.3" 480X272