CZRF52C3V6
Comchip TechnologyComchip Technology
CZRF52C3V6 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CZRF52C3V6
Proizvajalec / znamka: Comchip Technology
Opis izdelka DIODE ZENER 3.6V 200MW 1005
Podatkovni listi: CZRF52C3V6.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CZRF52C3V6
Številka dela CZRF52C3V6 Proizvajalec Comchip Technology
Opis DIODE ZENER 3.6V 200MW 1005 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1421565 pcs Podatkovni list CZRF52C3V6.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 3.6V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 900mV @ 10mA
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja 1005/SOD-323F
Serija - Moč - maks 200mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1005 (2512 Metric)
Druga imena 641-1057-2 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca (Max) (Zzt) 95 Ohms