CZRF52C4V7
Comchip TechnologyComchip Technology
CZRF52C4V7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CZRF52C4V7
Proizvajalec / znamka: Comchip Technology
Opis izdelka DIODE ZENER 4.7V 200MW 1005
Podatkovni listi: CZRF52C4V7.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CZRF52C4V7
Številka dela CZRF52C4V7 Proizvajalec Comchip Technology
Opis DIODE ZENER 4.7V 200MW 1005 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1410925 pcs Podatkovni list CZRF52C4V7.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 4.7V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 900mV @ 10mA
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja 1005/SOD-323F
Serija - Moč - maks 200mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1005 (2512 Metric)
Druga imena 641-1060-2 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca (Max) (Zzt) 78 Ohms
natančen opis Zener Diode 4.7V 200mW ±5% Surface Mount 1005/SOD-323F Trenutna - povratna puščanja @ Vr 5µA @ 2V
Številka osnovnega dela CZRF52C4V7
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CZRF52C4V7-HF
CZRF52C4V7-HF
Proizvajalci: Comchip Technology
Opis: DIODE ZENER 4.7V 200MW 1005