CZRF52C3V3
Comchip TechnologyComchip Technology
CZRF52C3V3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CZRF52C3V3
Proizvajalec / znamka: Comchip Technology
Opis izdelka DIODE ZENER 3.3V 200MW 1005
Podatkovni listi: CZRF52C3V3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CZRF52C3V3
Številka dela CZRF52C3V3 Proizvajalec Comchip Technology
Opis DIODE ZENER 3.3V 200MW 1005 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 226872 pcs Podatkovni list CZRF52C3V3.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 3.3V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 900mV @ 10mA
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja 1005/SOD-323F
Serija - Moč - maks 200mW
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer 1005 (2512 Metric)
Druga imena 641-1056-6 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca (Max) (Zzt) 95 Ohms