CPPFXC5-A7BD-4.4TS
pregled izdelka
Številka dela: CPPFXC5-A7BD-4.4TS
Proizvajalec / znamka: Cardinal Components
Opis izdelka OSC XO 4.40MHZ CMOS SMD
Podatkovni listi: CPPFXC5-A7BD-4.4TS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CPPFXC5-A7BD-4.4TS
Številka dela CPPFXC5-A7BD-4.4TS Proizvajalec Cardinal Components
Opis OSC XO 4.40MHZ CMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11967 pcs Podatkovni list CPPFXC5-A7BD-4.4TS.pdf
Napetost - oskrba 5V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija FIPO™ CPPFX
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod CMOS
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.051" (1.30mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±20ppm Pogostost 4.4MHz
natančen opis 4.4MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 45mA