CPPFXC5-A7BD-1.8TS
Cardinal ComponentsCardinal Components
Cardinal Components
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CPPFXC5-A7BD-1.8TS
Proizvajalec / znamka: Cardinal Components
Opis izdelka OSC XO 1.80MHZ CMOS SMD
Podatkovni listi: CPPFXC5-A7BD-1.8TS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CPPFXC5-A7BD-1.8TS
Številka dela CPPFXC5-A7BD-1.8TS Proizvajalec Cardinal Components
Opis OSC XO 1.80MHZ CMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14250 pcs Podatkovni list CPPFXC5-A7BD-1.8TS.pdf
Napetost - oskrba 5V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija FIPO™ CPPFX
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod CMOS
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.051" (1.30mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±20ppm Pogostost 1.8MHz
natančen opis 1.8MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 45mA