CPPFXC4T-A7BD-121.5PD
Cardinal ComponentsCardinal Components
Cardinal Components
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CPPFXC4T-A7BD-121.5PD
Proizvajalec / znamka: Cardinal Components
Opis izdelka OSC XO 121.50MHZ CMOS PC PIN
Podatkovni listi: CPPFXC4T-A7BD-121.5PD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CPPFXC4T-A7BD-121.5PD
Številka dela CPPFXC4T-A7BD-121.5PD Proizvajalec Cardinal Components
Opis OSC XO 121.50MHZ CMOS PC PIN Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12766 pcs Podatkovni list CPPFXC4T-A7BD-121.5PD.pdf
Napetost - oskrba 5V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.520" L x 0.520" W (13.20mm x 13.20mm) Serija FIPO™ CPPFX
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-DIP (0.300", 7.62mm), 4 Leads Izhod CMOS
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Višina - sedež (maks.) 0.220" (5.60mm) Funkcija Standby (Power Down)
Stabilnost frekvence ±20ppm Pogostost 121.5MHz
natančen opis 121.5MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 5V Standby (Power Down) 8-DIP (0.300", 7.62mm), 4 Leads Tok - Supply (Max) 45mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 50µA Osnovni resonator Crystal
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CPPFXC5-A7BD-1.8TS
CPPFXC5-A7BD-1.8TS
Proizvajalci: Cardinal Components
Opis: OSC XO 1.80MHZ CMOS SMD
Na zalogi: 14250 pcs
Prenesi: CPPFXC5-A7BD-1.8TS.pdf
RFQ
CPPFXC5-A7BD-1.26TS
CPPFXC5-A7BD-1.26TS
Opis: OSC XO 1.26MHZ CMOS SMD
Na zalogi: 12715 pcs
Prenesi: CPPFXC5-A7BD-1.26TS.pdf
RFQ
CPPE9
CPPE9
Opis: OSC PROG PECL 3.3V 50PPM EN/DS