CPPFXC5L-A7BD-77.76PD
pregled izdelka
Številka dela: CPPFXC5L-A7BD-77.76PD
Proizvajalec / znamka: Cardinal Components
Opis izdelka OSC XO 77.76MHZ CMOS SMD
Podatkovni listi: CPPFXC5L-A7BD-77.76PD.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CPPFXC5L-A7BD-77.76PD
Številka dela CPPFXC5L-A7BD-77.76PD Proizvajalec Cardinal Components
Opis OSC XO 77.76MHZ CMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13732 pcs Podatkovni list CPPFXC5L-A7BD-77.76PD.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija FIPO™ CPPFX
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod CMOS
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.051" (1.30mm) Funkcija Standby (Power Down)
Stabilnost frekvence ±20ppm Pogostost 77.76MHz
natančen opis 77.76MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 25mA