DAMAMY15SNM
pregled izdelka
Številka dela: DAMAMY15SNM
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
  • Sporočilo
Specifikacije DAMAMY15SNM
Številka dela DAMAMY15SNM Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 1391 pcs Podatkovni list
Pakiranje Bulk Druga imena IDAMAMY15SNM
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število vrstic 2
natančen opis 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Trenutna ocena 7.5A