DAMAMY15S
pregled izdelka
Številka dela: DAMAMY15S
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije DAMAMY15S
Številka dela DAMAMY15S Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 3772 pcs Podatkovni list
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Shell Size, Layout Connector 2 (DA, A)
Material školjke, Dokončaj Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serija 24308-Style, D*MAM
Pakiranje Bulk delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število vrstic 2 Število pozicij 15
Tip montaže Panel Mount Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Lastnosti - natančen opis 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Trenutna ocena 7.5A Vrsta kontakta Signal
Kontaktni material Copper Alloy Kontaktni obrazec Machined
Stopite v stik s finišno debelino 50.0µin (1.27µm) Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Slog konektorja D-Sub
Barva Black Razmik med predelki -
Podobni izdelki
DAMAMY15PF0
DAMAMY15PF0
Proizvajalci: Cannon
Opis: DSUB 15 M CRIMP F0 D FLO ZINC
Na zalogi: 4308 pcs
Prenesi:
RFQ
DAMAMY15SF0
DAMAMY15SF0
Proizvajalci: Cannon
Opis: DSUB 15 F CRIMP F0 D FLO ZIN
Na zalogi: 6204 pcs
Prenesi:
RFQ
DAMAMY15P
DAMAMY15P
Opis: DSUB 15 M CRIMP D FLO G50 ZI
DAMAMY15SNMF0
DAMAMY15SNMF0
Opis: DAMAMY15SNMF0
DAMAMY15PA101
DAMAMY15PA101
Opis: CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT
Prenesi: DAMAMY15PA101.pdf
DAMAMY15SFO
DAMAMY15SFO
Proizvajalci: Bel
Opis: DSUB 15 F CRIMP F0 D FLOA ZI
DAMAMY15SA101
DAMAMY15SA101
Opis: CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
Prenesi: DAMAMY15SA101.pdf
DAMAMY15SNM
DAMAMY15SNM
DAMAMY15PNMB
DAMAMY15PNMB
DAMAMT26SNMA101
DAMAMT26SNMA101
Opis: DAMAMT26SNMA101
DAMAMY15SA101F0
DAMAMY15SA101F0
Opis: DSUB 15 F CRIMP FLO G50 CAD
Proizvajalci: Bel
Opis: DSUB 15 M CRIMP D FLOA G50 Z
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%