DAMAMY15PNMB
pregled izdelka
Številka dela: DAMAMY15PNMB
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT
  • Sporočilo
Specifikacije DAMAMY15PNMB
Številka dela DAMAMY15PNMB Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 1366 pcs Podatkovni list
Pakiranje Bulk Druga imena IDAMAMY15PNMB
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število vrstic 2
natančen opis 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Trenutna ocena 7.5A