UP5S-680-R
pregled izdelka
Številka dela: UP5S-680-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 68UH 2A 115 MOHM SMD
Podatkovni listi: 1.UP5S-680-R.pdf2.UP5S-680-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije UP5S-680-R
Številka dela UP5S-680-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 68UH 2A 115 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 66696 pcs Podatkovni list 1.UP5S-680-R.pdf2.UP5S-680-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.724" L x 0.591" W (18.40mm x 15.00mm)
Druga imena UP5S-680
UP5S-680-ND
delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 68µH
Višina - sedež (maks.) 0.295" (7.50mm) Frekvenca - Samozadostna 6.5MHz
natančen opis 68µH Shielded Wirewound Inductor 2A 115 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 115 mOhm Max
Trenutna ocena 2A Tok - nasičenost 3.01A