UP5S-221-R
pregled izdelka
Številka dela: UP5S-221-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 220UH 1.15A 320 MOHM
Podatkovni listi: 1.UP5S-221-R.pdf2.UP5S-221-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije UP5S-221-R
Številka dela UP5S-221-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 220UH 1.15A 320 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 59092 pcs Podatkovni list 1.UP5S-221-R.pdf2.UP5S-221-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.724" L x 0.591" W (18.40mm x 15.00mm)
Druga imena UP5S-221
UP5S-221-ND
delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 220µH
Višina - sedež (maks.) 0.295" (7.50mm) Frekvenca - Samozadostna 4MHz
natančen opis 220µH Shielded Wirewound Inductor 1.15A 320 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 320 mOhm Max
Trenutna ocena 1.15A Tok - nasičenost 1.63A