UP5S-101-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UP5S-101-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 100UH 1.7A 180 MOHM
Podatkovni listi: 1.UP5S-101-R.pdf2.UP5S-101-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UP5S-101-R
Številka dela UP5S-101-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 100UH 1.7A 180 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 68223 pcs Podatkovni list 1.UP5S-101-R.pdf2.UP5S-101-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.724" L x 0.591" W (18.40mm x 15.00mm)
Ščitenje Shielded Serija UNI-PAC™ 5S
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena UP5S-101
UP5S-101-ND
delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 100µH
Višina - sedež (maks.) 0.295" (7.50mm) Frekvenca - Samozadostna 5.5MHz
natančen opis 100µH Shielded Wirewound Inductor 1.7A 180 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 180 mOhm Max
Trenutna ocena 1.7A Tok - nasičenost 2.46A