UP3B-330-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
UP3B-330-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UP3B-330-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 33UH 2.4A 68.8 MOHM
Podatkovni listi: UP3B-330-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
450 pcs
900 pcs
1350 pcs
3150 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UP3B-330-R
Številka dela UP3B-330-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 33UH 2.4A 68.8 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 85467 pcs Podatkovni list UP3B-330-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.760" L x 0.520" W (19.30mm x 13.21mm)
Druga imena 513-1089-2
UP3B-330
UP3B-330-ND
UP3B330R
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 33µH
Višina - sedež (maks.) 0.268" (6.80mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 33µH Unshielded Wirewound Inductor 2.4A 68.8 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 68.8 mOhm Max
Trenutna ocena 2.4A Tok - nasičenost 3A