UP3B-150-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
UP3B-150-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UP3B-150-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 15UH 3.9A 31.7 MOHM
Podatkovni listi: UP3B-150-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije UP3B-150-R
Številka dela UP3B-150-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 15UH 3.9A 31.7 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 68416 pcs Podatkovni list UP3B-150-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.760" L x 0.520" W (19.30mm x 13.21mm)
Druga imena 513-1231-2 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 15µH
Višina - sedež (maks.) 0.268" (6.80mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 15µH Unshielded Wirewound Inductor 3.9A 31.7 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 31.7 mOhm Max
Trenutna ocena 3.9A Tok - nasičenost 4.3A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
UP3B-330-R
UP3B-330-R
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FIXED IND 33UH 2.4A 68.8 MOHM
Na zalogi: 85467 pcs
Prenesi: UP3B-330-R.pdf
RFQ
UP3B-1R0-R
UP3B-1R0-R
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FIXED IND 1UH 12.5A 3.4 MOHM SMD
Na zalogi: 77692 pcs
Prenesi: UP3B-1R0-R.pdf
RFQ
UP3B-150
UP3B-150
Opis: FIXED IND 15UH 3.9A 31.7 MOHM