UP3B-100-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
UP3B-100-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UP3B-100-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 10UH 4.3A 26 MOHM SMD
Podatkovni listi: UP3B-100-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
450 pcs
900 pcs
1350 pcs
3150 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UP3B-100-R
Številka dela UP3B-100-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 10UH 4.3A 26 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 76336 pcs Podatkovni list UP3B-100-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.760" L x 0.520" W (19.30mm x 13.21mm)
Ščitenje Unshielded Serija UNI-PAC™
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 513-1084-2
UP3B-100
UP3B-100-ND
UP3B100R
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 10µH
Višina - sedež (maks.) 0.268" (6.80mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 10µH Unshielded Wirewound Inductor 4.3A 26 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 26 mOhm Max
Trenutna ocena 4.3A Tok - nasičenost 5.2A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
UP3B-150
UP3B-150
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FIXED IND 15UH 3.9A 31.7 MOHM
Na zalogi: 4045 pcs
Prenesi: UP3B-150.pdf
RFQ
UP3-MIBV-4-CM
UP3-MIBV-4-CM
Proizvajalci: CUI, Inc.
Opis: USB PLUG 3.0, MICRO B TYPE, 10 P
Na zalogi: 34230 pcs
Prenesi: UP3-MIBV-4-CM.pdf
RFQ
UP3(CART)
UP3(CART)
Proizvajalci: 3M
Opis: CONN SPLICE 19-26 AWG IDC
Prenesi: UP3(CART).pdf
UP3B-101-R
UP3B-101-R
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FIXED IND 100UH 1.4A 205.3 MOHM
Prenesi: UP3B-101-R.pdf
UP3B-150-R
UP3B-150-R